Opublikowano: piątek, 06, luty 2015 10:22
Odsłony: 3755

Poniżej nazwy firm wpłacających w/g kolejności na budowę pomnika patrząc od lewej numer jeden:

Vistal Gdyania S.A. Motor Nauta Sp. z o.o. OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Spółka z o.o. . Przedsiębiorstwo Budowlane A. Ciemnoczołowski
CHIPOLBROK - Chinese-Polish Joint Stock Shipping Company Port Lotniczy Gdynia-Kosakowo Energopol – Szczecin S.A Hydromega - Hydraulika Siłowa
Remontowa Holding S.A. Klub Rotary Gdynia Fundacja Stefczyka Zarząd Portu Gdynia SA
Towarzystwo Przyjaciół Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdynia
 

Poniżej nazwiska osób fizycznych wpłacających w/g kolejności:

W tej części są wyszczególnione firmy czy też osoby fizyczne, które wpłaciły (główni sponsorzy) na konto budowy pomnika nie mniej niż 1000,00 zł.

Julian Aleksander Michaś ; Małgorzata i Marek Gołębiowscy ; Kpt. Leszek Marian Wiśniewski ; Henryk Bukowski ; Maciej Bukowski ; Małgorzata i Tadeusz Szajna ; Jan Szymkowicz ; Mariusz Mięsikowski ; Marian Próchniak ; Norbert Lewiński i Kamila Cramer ; Michał Szajna ; Jakub Szajna ; Stanisława i Daniel Duda ; Cecylia i Stanisław Śliwa ; Magdalena i Mariusz Bartnik ; Andrzej Stanisław Rogacki ; Kazimiera i Bogusław Michalscy ; Grzegorz Sobczyński ; Stefan Sierakowski ; Edmund Skalski ; Zbigniew Kozak ; Jarosław Bierecki ; Elżebieta i Marek Raczyńscy.

Suma wpłat na konto budowy pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni: 382 402, 78zł

Wpłaty i nr konta liczone od 25 lutego 2010

 Darczyńcy

  1. Małgorzata Gołębiowska
  2. Julian Aleksander Michaś
  3. Stanisław Władysław Śliwa
  4. Związek Sybiraków w Gdyni
  5. Mariusz Walendzik
  6. Związek Nauczycielstwa Polskiego - Gdynia
  7. Okręg Lwowski Armii Krajowej
  8. Prof. Kapitan żw Daniel Duda
  9. Paweł Gil
  10. Krzysztof Wasilewski
  11. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe INTEGRAL SP. Z O. O.
  12. Kapitan żw Henryk Nowicki
  13. Koło Emerytów przy Komisji Zakładowej P.O.W. NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  14. Tomasz Kocent
  15. Forum Ekonomiczne 10-14 VIII 2011r.
  16. Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-wschodnich w Gdyni
  17. Rodzina Bogdana Tarchalskiego
  18. Związek Oficerów Rezerwy RP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  19. Ryszard Matyka
  20. Związek Inwalidów Wojennych RP w Gdyni.
  21. Krzysztof Ciosek
  22. Paweł Szczepanik
  23. Stowarzyszenie Mechaników Okrętowych w Gdyni
  24. Stowarzyszenie Rodzina Katyńska w Gdyni
  25. Henryk Bukowski
  26. Maciej Bukowski
  27. Kapitan żw Michał Nowicki
  28. Bohdan Ronin-Walknowski
  29. Polskie Towarzystwo Nautologiczne w Gdyni
  30. Rada Pedagogiczna IX LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  31. Koło Nauczycielskie "Solidarność" przy IX LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  32. Andrzej Rogacki
  33. Piotr Małolepszy
  34. Samorząd Uczniowski w SP nr 40, im. K.O. Borchardta ul. Rozewska 33 w Gdyni
  35. Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Krasickiego 28 w Gdyni
  36. Samorząd Uczniowski SOSW nr 2, ul. Energetyków 13 w Gdyni
  37. Szkoła Podstawowa nr 43, ul. K. Porębskiego 21 w Gdyni
  38. Rada Rodziców przy Zespole Szkół nr 7 w Gdyni ul. Stawna 4/6
  39. Józef Romuk - Wodoracki
  40. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni
  41. Elżbieta Dowbór
  42. Wojciech Ziembiński
  43. Henryk Siodmok
  44. Tadeusz Łopaciński
  45. Marianna i Edward oraz Ryszard Toczek
  46. Rada Rodziców przy IX LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  47. Ewa i Zbigniew Zienowicz
  48. Jerzy Szczepankowski
  49. Zygmunt Kwiatkowski
  50. Związek Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej TPJP Oddział w Malmo - Szwecja
  51. Elwira i Jarosław Michalscy
  52. Andrzej Andrzejewski
  53. Elżbieta i Marek Raczyńscy
  54. Matylda i Tadeusz Jastrzębscy
  • Motor Nauta Sp. z o.o.
  • Bractwo ORP Warszawa